Телевізор Philips 65OLED856/12
  • Немає в наявності
  • Код: 328383637
Телевізор Philips 65OLED856/12
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 10.0
СтанНовий
ТВ-тюнерЦифровой Т2
ТехнологіїHDR
Тип телевізораOLED
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
Вага (без підставки)24.3 кг
Вага з підставкою28.1 кг
Час відгуку18 мс — вхід 60 Гц/12 мс — вхід 120 Гц (ігровий режим)
Вихідна потужність звуку, Вт50
Габарити без підставки1448.7 x 829.5 x 68 мм
Габарити з підставкою1448.7 x 896.9 x 291.8 мм
Гарантія24 місяці
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-C2 DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Підтримка DTS Записуючи телепередач Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)100 Гц
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм оперативної пам'яті4 ГБ
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаГлянсовий
Процесор зображенняP5 AI Intelligent Picture
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
Колір рамкиТемний хром
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): A В режимі очікування: < 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 110 Вт