Телевизор Sony XR75X90JCEP
  • Немає в наявності
  • Код: 302829748
Телевизор Sony XR75X90JCEP
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSony
КолірЧорний
Операційна системаAndroid
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораLED
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
Версія Bluetooth4.2
Вага (без підставки)33.3 кг
Вага з підставкою34.5 кг
Габарити без підставки1675 x 962 x 73 мм
Габарити з підставкою1675 x 1040 x 410 мм
Гарантія12 місяців
Рік випуску2021
Діагональ екрана75"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Підтримка DTS Таймер сну Телетекст
ПризначенняДля вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Процесор зображенняCognitive Processor XR
Роздільна здатність3840x2160
СеріяZH8
Країна реєстрації брендаЯпонія
Країна-виробникСловакия
Колір рамкиЧорний
ЕнергоспоживанняУ робочому режимі: 188 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт