Телевізор Sony XR77A80JCEP
  • Немає в наявності
  • Код: 302815928
Телевізор Sony XR77A80JCEP
ВиробникSony
Операційна системаAndroid
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораOLED
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
АудіосистемаПотужність динаміків: 20 Вт + 20 Вт + 10 Вт Технологія Acoustic Surface Audio + Технологія Dolby Audio, Dolby Atmos Цифровий об'ємний звук DTS Технологія Room and User Position Compensation Технологія Voice Zoom 2 3D Surround Upscaling
Версія Bluetooth4.2
Вага (без підставки)28.9 кг
Габарити без підставки1722 x 999 x 54 мм
Габарити з підставкою1722 x 1022 x 367 мм
Гарантія12 місяців
Рік випуску2021
Діагональ екрана77"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Підтримка DTS Таймер сну Телетекст
ПризначенняДля вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Процесор зображенняCognitive Processor XR
Роздільна здатність3840x2160
СеріяZH8
Країна реєстрації брендаЯпонія
Країна-виробникСловакия
Колір рамкиЧорний
ЕнергоспоживанняУ робочому режимі: 198 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт