Телевизор Sony XR75Z9JCEP
  • Немає в наявності
  • Код: 302808678
Телевизор Sony XR75Z9JCEP
ВиробникSony
КолірЧорний
Операційна системаAndroid
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораLED
Користувальницькі характеристики
VESA400x400 мм
АудіосистемаПотужність динаміків: 12.5 Вт + 12.5 Вт + 20 Вт + 20 Вт + 5 Вт + 5 Вт + 5 Вт + 5 Вт Dolby Audio, Dolby Atmos Цифровий об'ємний звук DTS Технологія Room and User Position Compensation Функція Voice Zoom 2 3D Surround Upscaling
Версія Bluetooth4.2
Вага (без підставки)46.4 кг
Габарити без підставки1681 x 982 x 81 мм
Габарити з підставкою1711 x 993 x 428 мм
Гарантія12 місяців
Рік випуску2021
Діагональ екрана75"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Підтримка DTS Таймер сну Телетекст
ПризначенняДля вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Процесор зображенняCognitive Processor XR
Роздільна здатність7680x4320
СеріяZH8
Країна реєстрації брендаЯпонія
Країна-виробникСловакия
Колір рамкиЧорний
ЕнергоспоживанняУ робочому режимі: 376 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт