Телевізор Philips 70PUS8506/12
  • Немає в наявності
  • Код: 306981448
Телевізор Philips 70PUS8506/12
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 10.0
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
Вага (без підставки)27.1 кг
Вага з підставкою28.4 кг
Час відгуку20 мс (ігровий режим)
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1572.3 x 876.3 x 85.1 мм мм
Габарити з підставкою1572.3 x 947.9 x 360.6 мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2021
Діагональ екрана70"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-C2 DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
Природна частота оновлення (native)50 Гц
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняP5 Perfect Picture
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиСріблястий
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): А+ У режимі очікування: < 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 121 Вт