Телевізор Philips 65PUS7956/12
  • Немає в наявності
  • Код: 306981413
Телевізор Philips 65PUS7956/12
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 10.0
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
Вага (без підставки)21.3 кг
Вага з підставкою21.5 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1450.5 x 833.5 x 85.1 мм мм
Габарити з підставкою1450.5 x 860.5 x 293.2 мм мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2021
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-C2 DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Вбудований браузер Підтримка DTS Таймер сну Телетекст
Додаткові характеристикиФункція активного фонового підсвічування Ambilight
Природна частота оновлення (native)50 Гц
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм оперативної пам'яті1.5 ГБ
Об'єм постійної пам'яті8 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняPixel Precise Ultra HD
Роздільна здатність3840x2160
Відстань між ніжками807.8 мм
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиСріблястий
Частота WiFi2.4 ГГц/5 ГГц
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): А+ У режимі очікування: < 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 95 Вт