Телевізор Philips 65PUS7506/12
  • Немає в наявності
  • Код: 314979418
Телевізор Philips 65PUS7506/12
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPhilips
Операційна системаSaphi Smart TV
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA200x200 мм
Вага (без підставки)20.5 кг
Вага з підставкою20.7 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1447.5 x 837.3 x 88.0 мм мм
Габарити з підставкою1447.5 x 867.3 x 305.6 мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2021
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-C2 DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Таймер сну Телетекст
Додаткові характеристикиПідтримка eARC: HDMI1
Природна частота оновлення (native)50 Гц
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм постійної пам'яті4 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняP5 Perfect Picture
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиЧорний
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): А+ У режимі очікування: < 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 95 Вт