Телевізор Sony KD75X81JCEP
  • Немає в наявності
  • Код: 302863063
Телевізор Sony KD75X81JCEP
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSony
КолірБілий
Операційна системаAndroid
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
АудіосистемаПотужність динаміків: 10 Вт + 10 Вт Фазоінвертор Динамік X-Balanced Speaker Dolby Audio Dolby Atmos Цифровий об'ємний звук DTS Технологія Room Compensation
Версія Bluetooth4.2
Вага (без підставки)31.6 кг
Вага з підставкою32.9 кг
Габарити без підставки1686 x 969 x 72 мм
Габарити з підставкою1686 x 1045 x 410 мм
Гарантія12 місяців
Рік випуску2021
Діагональ екрана75"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Підтримка DTS Таймер сну Телетекст
ПризначенняДля вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Процесор зображення4K HDR процесор X1
Роздільна здатність3840x2160
СеріяZH8
Країна реєстрації брендаЯпонія
Країна-виробникСловакия
Колір рамкиЧорний
ЕнергоспоживанняУ робочому режимі: 187 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт