Телевізор Philips 65PUS7556/12
  • Немає в наявності
  • Код: 314979430
Телевізор Philips 65PUS7556/12
ВиробникPhilips
Операційна системаSaphi Smart TV
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA200x200 мм
Вага (без підставки)20.5 кг
Вага з підставкою20.7 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1447.5 x 837.3 x 88.0 мм мм
Габарити з підставкою1447.5 x 867.3 x 305.6 мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2021
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-C2 DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Таймер сну Телетекст
Додаткові характеристикиПідтримка eARC: HDMI1
Природна частота оновлення (native)50 Гц
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняP5 Perfect Picture
Роздільна здатність3840x2160
Відстань між ніжками804.5 мм
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиСріблястий
Частота WiFi2.4 ГГц
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): А+ У режимі очікування: < 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 95 Вт