Телевізор Philips 70PUS7956/12
  • Немає в наявності
  • Код: 306981423
Телевізор Philips 70PUS7956/12
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 10.0
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
Вага (без підставки)24.6 кг
Вага з підставкою25.2 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1572.4 x 876.3 x 85.1 мм мм
Габарити з підставкою1572.4 x 903.3 x 334.9 мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2021
Діагональ екрана70"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-C2 DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Вбудований браузер Підтримка DTS Таймер сну Телетекст
Додаткові характеристикиФункція активного фонового підсвічування Ambilight
Природна частота оновлення (native)50 Гц
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм постійної пам'яті8 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняPixel Precise Ultra HD
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиСріблястий
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): А+ У режимі очікування: < 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 134 Вт