Телевізор LG 65NANO966PA
  • Немає в наявності
  • Код: 292222623
Телевізор LG 65NANO966PA
ВиробникLG
КолірЧорний
Операційна системаwebOS
Користувальницькі характеристики
VESA400x400 мм
Вага (без підставки)29.7 кг
Вага з підставкою31.4 кг
Вихідна потужність звуку, Вт40
Габарити без підставки1452 х 839 х 44.9 мм
Габарити з підставкою1452 х 903 х 336 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Гаряча лінія виробникаLG 0-800-303-000 Пн - Вс, 08:00-20:00
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-T2
Природна частота оновлення (native)60 Гц
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Кабель живлення Інструкція
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняAI Processor 8K (α9 Gen4)
Роздільна здатність7680x4320
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникПольща
Тип матриціIPS
Колір рамкиЧорний
ЕнергоспоживанняДжерело живлення (В/Гц): AC 100 ~ 240 В 50-60 Гц Споживання в режимі очікування (Вт): <0.35 Функція енергозбереження Датчик освітленості