Телевізор LG OLED77G16LA
  • Немає в наявності
  • Код: 292197338
Телевізор LG OLED77G16LA
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникLG
КолірСиній
Операційна системаwebOS
СтанВживані
ТехнологіїHDR
Тип телевізораOLED
Користувальницькі характеристики
VESAНемає
Вага (без підставки)29 кг
Вага з підставкою29.8 кг
Вихідна потужність звуку, Вт60
Габарити без підставки1446 х 19.9 х 830 мм
Габарити з підставкою1446 х 284 х 888 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Гаряча лінія виробникаLG 0-800-303-000 Пн - Вс, 08:00-20:00
Діагональ екрана77"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
Природна частота оновлення (native)120 Гц
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Кабель живлення Інструкція
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняα9 Gen4 AI Processor 4K (O20)
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникПольща
Колір рамкиЧорний
ЕнергоспоживанняДжерело живлення (В/Гц): AC 100 ~ 240 В 50-60 Гц Споживання в режимі очікування (Вт): <0.09 Функція енергозбереження Датчик освітленості