Телевізор Samsung UE75AU8000UXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 297610413
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
Операційна системаTizen
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA400x400 мм
АудіосистемаDolby Digital Plus Dialog Enhancement Multiroom Link Bluetooth Audio
Вага (без підставки)32.1 кг
Вага з підставкою33.3 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1676.7 x 960.3 x 26.6 мм
Габарити з підставкою1676.7 x 1003.4 x 332.2 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Діагональ екрана75"