Телевізор LG 86QNED996PB
  • Немає в наявності
  • Код: 292334738
Телевізор LG 86QNED996PB
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникTCL
КолірЧорний
Операційна системаwebOS
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораQNED
Користувальницькі характеристики
VESA600x400 мм
АудіосистемаСумарна потужність звуку: 60 Вт Потужність сабвуфера: 20 Вт Система динаміків: 4.2 Dolby Atmos Bluetooth Surround Ready
Вихідна потужність звуку, Вт60
Габарити без підставки1917 х 1098 х 29.1 мм
Габарити з підставкою1917 х 1175 х 452 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Гаряча лінія виробникаLG 0-800-303-000 Пн - Вс, 08:00-20:00
Діагональ екрана86"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-T2
Природна частота оновлення (native)120 Гц
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Кабель живлення Інструкція
Підтримка Smart TV со Smart TV
ПідсвіткаFALD
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняAI Processor 8K (α9 Gen4)
Роздільна здатність7680x4320
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникПольща
Колір рамкиЧорний
ЕнергоспоживанняДжерело живлення (В/Гц): AC 100 ~ 240 В 50-60 Гц Споживання в режимі очікування (Вт): <0.5 Функція енергозбереження Датчик освітленості