Телевізор LG 55NANO756PA
  • Немає в наявності
  • Код: 292219183
Телевізор LG 55NANO756PA
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникLG
Операційна системаWebOS 6.0
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораNanoCell
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
АудіосистемаСумарна потужність звуку: 20 Вт Система динаміків: 2.0 Технологія AI Sound Технологія LG Sound Sync Алгоритм оброблення голосу (Clear Voice) Підтримка Bluetooth Surround Режим SoundBar Control Настроювання звуку одним дотиком (AI Acoustic Tuning)
Вага (без підставки)14.8 кг
Вага з підставкою15 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1235 х 715 х 58.1 мм
Габарити з підставкою1235 х 774 х 232 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Гаряча лінія виробникаLG 0-800-303-000 Пн - Вс, 08:00-20:00
Діагональ екрана55"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
Природна частота оновлення (native)60 Гц
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК MR 21 з батарейками Кабель живлення Інструкція
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняQuad Core 4K (LM21A)
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникПольща
Колір рамкиЧорний
Частота WiFi2.4 ГГц/5 ГГц
ЕнергоспоживанняДжерело живлення (В/Гц): AC 100 ~ 240 В 50-60 Гц Споживання в режимі очікування (Вт): <0.74 Функція енергозбереження Датчик освітленості