Телевізор Sony XR85X90KR2
  • Немає в наявності
  • Код: 355342095
Телевізор Sony XR85X90KR2
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSony
Операційна системаAndroid 10.0
СтанНовий
Тип телевізораLED
Користувальницькі характеристики
VESA400x400 мм
АудіосистемаDolby Atmos Dolby Audio DTS
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Вага з підставкою47.5 кг
Вихідна потужність звуку, Вт30
Габарити без підставки1901х1090х73 мм
Габарити з підставкою1901х1125х469 мм
Гарантія12 місяців
Діагональ екрана85"
Природна частота оновлення (native)100 Гц
Комплект постачанняТелевізор Підставка Пульт ДК з батарейками Кабель живлення Документація
КонтрастністьXR Contrast Booster
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
ПідсвіткаFALD
Процесор зображенняCognitive Processor XR
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаСловакия
Країна-виробникСловакия
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип матриціVA
Колір рамкиЧорний
Енергоспоживання236 Вт