Телевізор Samsung QE65Q80AAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 297619068
ВиробникSamsung
КолірБілий
Користувальницькі характеристики
VESA400х300 мм
АудіосистемаObject Tracking Sound — OTS Lite (2.0), активний підсилювач голосу
Вага (без підставки)24.1 кг
Вага з підставкою27.8 кг
Вихідна потужність звуку, Вт60
Габарити без підставки1446.5 x 829.8 x 54.7 мм
Габарити з підставкою1446.5 x 905.7 x 289.1 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьDirect Full Array 8x
ПризначенняДля геймінгу
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаГлянсовий
Процесор зображенняQuantum Processor 4K
Роздільна здатність3840x2160
Система кольоровості (підтримувані стандарти)100% Color Volume with Quantum Dot