Телевізор Sony XR48A90KR2
  • Немає в наявності
  • Код: 355342053
Телевізор Sony XR48A90KR2
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSony
КолірЧорний
Операційна системаAndroid 10.0
Способи управлінняГолосовий пошук
СтанНовий
Тип телевізораOLED
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
АудіосистемаAcoustic Surface Audio+ Dolby Vision DTS
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Вага з підставкою16.5 кг
Вихідна потужність звуку, Вт25
Габарити без підставки1069х624х59 мм
Габарити з підставкою1069х629х225 мм
Гарантія12 місяців
Діагональ екрана48"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)120 Гц
Комплект постачанняТелевізор Підставка Пульт ДК з батарейками Кабель живлення Документація
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняCognitive Processor XR
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаСловакия
Країна-виробникСловакия
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип матриціVA
Колір рамкиЧорний
Енергоспоживання84 Вт