Телевізор Philips 75PUS7906/12
  • Немає в наявності
  • Код: 348999405
Телевізор Philips 75PUS7906/12
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 10.0
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
Версія Bluetooth5
Вага (без підставки)31.6 кг
Вага з підставкою32.8 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1670.5 x 961.7 x 84.1 мм мм
Габарити з підставкою1670.5 x 988.7 x 334.9 мм мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2021
Діагональ екрана75"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-C2 DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Підтримка DTS Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)60 Гц
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм оперативної пам'яті1.5 ГБ
Об'єм постійної пам'яті8 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаАнтивідблискове
Процесор зображенняPixel Precise Ultra HD
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиСріблястий
Частота WiFi2.4 ГГц/5 ГГц
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): А+ У режимі очікування: < 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 147 Вт