Телевізор Sony XR77A80KR2
  • Немає в наявності
  • Код: 355342107
Телевізор Sony XR77A80KR2
ВиробникSony
КолірЧорний
Операційна системаAndroid 10.0
Способи управлінняГолосовий пошук
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораOLED
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
АудіосистемаDolby Atmos Dolby Audio Dolby Vision
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Вага з підставкою37 кг
Вихідна потужність звуку, Вт60
Габарити без підставки1722х998х54 мм
Габарити з підставкою1722х1024х389 мм
Гарантія12 місяців
Діагональ екрана77"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)120 Гц
Комплект постачанняТелевізор Підставка Пульт ДК з батарейками Кабель живлення Документація
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняCognitive Processor XR
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаСловакия
Країна-виробникСловакия
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип матриціVA
Колір рамкиЧорний
Енергоспоживання169 Вт