Телевізор Samsung QE50QN90AAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 291592908
ТехнологіїHDR
Тип телевізораNeo QLED
Користувальницькі характеристики
VESA600x400 мм
Вага (без підставки)14 кг
Вага з підставкою18.6 кг
Вихідна потужність звуку, Вт40
Габарити без підставки1114.0 x 644.9 x 26.9 мм
Габарити з підставкою1114.0 x 708.9 x 222.6 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Гаряча лінія виробникаSamsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7
Діагональ екрана50"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Вбудований браузер Таймер сну
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьQuantum Matrix Technology
ПризначенняДля геймінгу
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаГлянсовий
Процесор зображенняNeo Quantum Processor 4K
Роздільна здатність3840x2160
СеріяСерія 9
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникСловакия
Кут оглядуШирокий кут огляду
Колір рамкиЧорний
ЕнергоспоживанняСпоживана потужність (макс.): 175 Вт Споживана потужність (типове значення): 108 Вт Споживана потужність у режимі очікування: 0.50 Вт