Телевізор Sony KD85X85TKR2
  • Немає в наявності
  • Код: 355342092
Телевізор Sony KD85X85TKR2
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSony
Операційна системаAndroid 10.0
Способи управлінняГолосовий пошук
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA400x400 мм
АудіосистемаDolby Atmos Dolby Audio Dolby Vision DTS
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Вага з підставкою46.2 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1901х1090х73 мм
Габарити з підставкою1901х1178х457 мм
Гарантія12 місяців
Діагональ екрана85"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)100 Гц
Комплект постачанняТелевізор Підставка Пульт ДК з батарейками Кабель живлення Документація
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
ПідсвіткаDirect LED
Покриття екранаМатове
Процесор зображення4K HDR X1
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаСловакия
Країна-виробникСловакия
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип матриціVA
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиЧорний
Енергоспоживання242 Вт