Телевізор Philips 50PUS8506/12
  • Немає в наявності
  • Код: 306981433
Телевізор Philips 50PUS8506/12
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 10.0
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA200x300 мм
Вага (без підставки)13.2 кг
Вага з підставкою16 кг
Час відгуку20 мс (ігровий режим)
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1115.6 x 644.7 x 80.6 мм мм
Габарити з підставкою1115.6 x 714.7 x 256.2 мм мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2021
Діагональ екрана50"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-C2 DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
Природна частота оновлення (native)50 Гц
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм оперативної пам'яті4 ГБ
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняP5 Perfect Picture
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиСріблястий
Частота WiFi2.4 ГГц/5 ГГц
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): А В режимі очікування: < 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 81 Вт