Телевізор LG 65NANO996NA
  • Немає в наявності
  • Код: 221100253
Телевізор LG 65NANO996NA
ВиробникLG
КолірЧорний
Операційна системаWebOS 6.0
Користувальницькі характеристики
VESA400x400 мм
АудіосистемаВихідна потужність: 60 Вт Система динаміків: 4.2 Звукова система: Технологія Ultra Surround
Вага (без підставки)31.7 кг
Вага з підставкою32.1 кг
Час відгукуТехнології покращення час відгуку в іграх (VRR/ALLM)
Вихідна потужність звуку, Вт60
Габарити без підставки1452 x 839 x 54.9 мм
Габарити з підставкою1452 x 896 x 285 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2020
Гаряча лінія виробникаLG 0-800-303-000 Пн - Вс, 08:00-20:00
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер
Природна частота оновлення (native)100 Гц
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняІнтелектуальний процесор α9 III покоління 8К
Роздільна здатність7680x4320
СеріяNANO99
Система кольоровості (підтримувані стандарти)Технологія Nanopor Pro
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникПольща
Кут оглядуШирокий кут огляду
Колір рамкиЧорний
Частота WiFi2.4 ГГц/5 ГГц
ЕнергоспоживанняУ режимі очікування: 0.5 Вт Функція енергоощадження Датчик освітлення