Телевізор Philips 65PML9507/12
  • Немає в наявності
  • Код: 356293467
Телевізор Philips 65PML9507/12
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 11.0
Тип телевізораLED
Користувальницькі характеристики
VESA400x200 мм
Аудіосистема2.1 (Стерео + Сабвуфер)
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5
Вага (без підставки)29 кг
Вага з підставкою29.5 кг
Вихідна потужність звуку, Вт70
Габарити без підставки1451.0 x 835.4 x 86.8 мм
Габарити з підставкою1451.0 x 856.0 x 285.0 мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2022
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Підтримка DTS Записуючи телепередач Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)120 Гц
ПризначенняУ спальню Для геймінгу Для вітальні На кухню Преміальні
Об'єм оперативної пам'яті4 ГБ
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
ПідсвіткаFALD
Покриття екранаАнтивідблискове
Процесор зображенняP5 AI Perfect Picture
Роздільна здатність3840x2160
Способи керуванняГолосовий пошук Керування за допомогою смартфона
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2
ТехнологіїHDR VRR
Частота WiFi2.4 ГГц / 5 ГГц
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): B У режимі очікування: < 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 191 Вт