Телевізор Philips 43PUS8546/12
  • Немає в наявності
  • Код: 349748133
Телевізор Philips 43PUS8546/12
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 10.0
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA100x200 мм
Аудіосистема2.0 (Стерео)
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5
Вага (без підставки)9.1 кг
Вага з підставкою11.4 кг
Габарити без підставки962.8 x 558.2 x 78.1 мм мм
Габарити з підставкою962.8 x 628.2 x 201.1 мм мм
Гарантія24 місяці офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Діагональ екрана43"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Підтримка DTS Записуючи телепередач Таймер сну Телетекст
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм оперативної пам'яті4 ГБ
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
ПідсвіткаEdge LED
Покриття екранаАнтивідблискове
Процесор зображенняP5 Perfect Picture
Роздільна здатність3840x2160
Способи керуванняГолосовий пошук Керування за допомогою смартфона
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиСріблястий
Частота WiFi2.4 ГГц/5 ГГц
Частота екрана (інтерполірована)50 Гц
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): А В режимі очікування: < 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 63 Вт