Телевизор Sony XR65A80KR2
  • Немає в наявності
  • Код: 355342077
Телевизор Sony XR65A80KR2
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSony
КолірЧорний
Операційна системаAndroid 10.0
Способи управлінняГолосовий пошук
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораOLED
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
АудіосистемаDolby Atmos Dolby Audio Dolby Vision
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Вага з підставкою24.6 кг
Вихідна потужність звуку, Вт50
Габарити без підставки1448х836х53 мм
Габарити з підставкою1448х862х330 мм
Гарантія12 місяців
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)120 Гц
Комплект постачанняТелевізор Підставка Пульт ДК з батарейками Кабель живлення Документація
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняCognitive Processor XR
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаСловакия
Країна-виробникСловакия
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип матриціVA
Колір рамкиЧорний
Енергоспоживання127 Вт