Телевізор LG 55UP81006LA
  • Немає в наявності
Телевізор LG 55UP81006LA
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникLG
КолірБілий
Операційна системаwebOS
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
Вага (без підставки)14 кг
Вага з підставкою15.4 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1235 х 715 х 57.5 мм
Габарити з підставкою1235 х 787 х 260 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Гаряча лінія виробникаLG 0-800-303-000 Пн - Вс, 08:00-20:00
Діагональ екрана55"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
Природна частота оновлення (native)60 Гц
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Кабель живлення Інструкція
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняЧотириядерний процесор 4K (LM21A)
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникПольща
Колір рамкиЧорний
ЕнергоспоживанняДжерело живлення (В/Гц): AC 100 ~ 240 В 50-60 Гц Споживання в режимі очікування (Вт): <0.5 Функція енергозбереження Датчик освітленості