Телевізор Samsung QE50LS01BAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 349472595
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
Операційна системаTizen
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораQled
Користувальницькі характеристики
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth4.2
Вага (без підставки)20.5 кг
Вага з підставкою21.6 кг
Вихідна потужність звуку, Вт40
Габарити без підставки1143.2 x 685.4 x 206.5 мм
Габарити з підставкою1143.2 x 1176.8 x 475.5 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2022
Гаряча лінія виробникаSamsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7
Діагональ екрана50"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Телетекст
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьMega Contrast
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Процесор зображенняКвантовий процесор 4K
Роздільна здатність3840x2160
Способи керуванняAir Play 2 Голосовий пошук
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникУгорщина
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Колір рамкиБілий
Частота WiFi5 ГГц
ЕнергоспоживанняЗвичайний режим: 86 Вт Максимально: 150 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт