Телевізор Samsung UE70BU8000UXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 349451094
Користувальницькі характеристики
VESA400х300 мм
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5.2
Вага (без підставки)27.4 кг
Вага з підставкою28 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1575.9 x 877.8 x 26.6 мм
Габарити з підставкою1575.9 x 923 x 340.4 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2022
Гаряча лінія виробникаSamsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7
Діагональ екрана70"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Телетекст
Додаткові характеристикиТехнологія Dynamic Crystal Color Платформа Smart Hub AirSlim
Природна частота оновлення (native)50 Гц
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьMega Contrast
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Процесор зображенняCrystal Processor 4K
Роздільна здатність3840x2160
Система кольоровості (підтримувані стандарти)Dynamic Crystal Color
Способи керуванняAir Play 2 Голосовий пошук
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникУгорщина
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиЧорний
Частота WiFi5 ГГц
Частота екрана (інтерполірована)2200 Гц (PQI)
ЕнергоспоживанняЗвичайний режим: 140 Вт Максимально: 201 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт