Телевізор Samsung QE65LS01BAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 349474074
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
Операційна системаTizen
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораQled
Користувальницькі характеристики
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth4.2
Вага (без підставки)36.6 кг
Вага з підставкою37.8 кг
Вихідна потужність звуку, Вт40
Габарити без підставки1479.1 x 875.1 x 28 мм
Габарити з підставкою1479.1 x 1361.2 x 499 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2022
Гаряча лінія виробникаSamsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Телетекст
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьMega Contrast
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Процесор зображенняКвантовий процесор 4K
Роздільна здатність3840x2160
Способи керуванняAir Play 2 Голосовий пошук
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникУгорщина
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Колір рамкиБілий
Частота WiFi5 ГГц
Частота екрана (інтерполірована)3200 Гц (PQI)
ЕнергоспоживанняЗвичайний режим: 124 Вт Максимально: 195 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт