Телевизор Samsung QE65Q80BAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 349564137
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
КолірБілий
Операційна системаTizen
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA400х300 мм
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5.2
Вага (без підставки)24.1 кг
Вага з підставкою27.8 кг
Вихідна потужність звуку, Вт60
Габарити без підставки1446.5 x 829.8 x 54.7 мм
Габарити з підставкою1446.5 x 905.7 x 289.1 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2022
Гаряча лінія виробникаSamsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Телетекст
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьDirect Full Array
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Процесор зображенняQuantum Processor 4K
Роздільна здатність3840x2160
Система кольоровості (підтримувані стандарти)NTSC, PAL, SECAM
Способи керуванняAir Play 2 Голосовий пошук
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникСловакия
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип телевізораQLED / Quantum Dot
Колір рамкиЧорний
Частота WiFi5 ГГц
Частота екрана (інтерполірована)3800 Гц (PQI)
ЕнергоспоживанняЗвичайний режим: 206 Вт Максимально: 280 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт