Телевізор Samsung QE85QN90BAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 349603443
Користувальницькі характеристики
VESA600x400 мм
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5.2
Вага (без підставки)44.5 кг
Вага з підставкою56.7 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1892.2 x 1081.9 x 27.2 мм
Габарити з підставкою1892.2 x 1144.3 x 365.5 мм
Діагональ екрана85"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Телетекст
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьQuantum Matrix Technology
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняNeo Quantum Processor 4K
Роздільна здатність3840x2160
Система кольоровості (підтримувані стандарти)NTSC, PAL, SECAM
Способи керуванняAir Play 2 Голосовий пошук
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникСловакия
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип телевізораQLED / Quantum Dot
Колір рамкиЧорний
Частота WiFi5 ГГц
ЕнергоспоживанняЗвичайний режим: 146 Вт Максимально: 375 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт