Телевізор Samsung UE55AU9000UXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 297615223
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
Операційна системаTizen
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA200x200 мм
АудіосистемаObject Tracking Sound - OTS Lite (2.0)
Вага (без підставки)15.5 кг
Вага з підставкою16.2 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1254.9 x 748.3 x 221 мм
Габарити з підставкою1254.9 x 1237.4 x 482.8 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Діагональ екрана55"