Телевізор Philips 65PUS8506/12
  • Немає в наявності
  • Код: 306981443
Телевізор Philips 65PUS8506/12
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 10.0
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
Вага (без підставки)23.7 кг
Вага з підставкою27 кг
Час відгуку20 мс (ігровий режим)
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1450.5 x 833.5 x 85.1 мм мм
Габарити з підставкою1450.5 x 908.6 x 270.9 мм мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2021
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-C2 DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
Природна частота оновлення (native)50 Гц
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм оперативної пам'яті4 ГБ
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняP5 Perfect Picture
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиСріблястий
Частота WiFi2.4 ГГц/5 ГГц
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): А+ У режимі очікування: < 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 111 Вт