Телевізор Samsung MNA110MS1ACXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 321131941
Неймовірна контрастність і деталізація, реалістичні кольори та найбільш просунутий HDR без жодних проблем із довговічністю панелі. Кожен фрагмент зображення індивідуально керується за допомогою самовипромінювальних неорганічних мікросвітлодіодів RGB. Arena Sound. Навіть без зовнішніх підсилювачів звуку, MICRO LED забезпечує 5.1-канальний звук, створюючи для вас розкішний домашній кінотеатр. 4Vue. Чотири різні контенти на одному екрані одночасно. Кріплення впритул до стіни (зазор 10 мм). Тонкий — товщина 24.9 мм.
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
Операційна системаTizen
ТехнологіїHDR
Тип телевізораLED
Зображення
Час відгуку6 мс
Користувальницькі характеристики
VESA800x800 мм
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5.2
Вага (без підставки)85 кг
Вага з підставкою105 кг
Вихідна потужність звуку, Вт100
Габарити без підставки2422.5 x 1364.1 x 24.9 мм
Габарити з підставкою2422.5 x 1390.1 x 410.6 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Діагональ екрана110"