Телевізор Samsung QE75Q70AAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 297618848
ВиробникSamsung
КолірЧорний
Користувальницькі характеристики
VESA400x400 мм
АудіосистемаObject Tracking Sound — OTS Lite (2.0), активний підсилювач голосу
Вага (без підставки)32.1 кг
Вага з підставкою37.3 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1677.5 x 960.7 x 26.6 мм
Габарити з підставкою1677.5 x 1025.9 x 320.6 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Діагональ екрана75"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьMega Contrast
ПризначенняДля геймінгу
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаГлянсовий
Процесор зображенняQuantum Processor 4K
Роздільна здатність3840x2160
Система кольоровості (підтримувані стандарти)100% Color Volume with Quantum Dot