Телевізор LG OLED55A16LA
  • Немає в наявності
  • Код: 292190813
Телевізор LG OLED55A16LA
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникLG
КолірСиній
Операційна системаWebOS 6.0
СтанВживані
ТехнологіїHDR
Тип телевізораOLED
Користувальницькі характеристики
VESA300x200 мм
АудіосистемаСумарна потужність звуку: 20 Вт Система динаміків: 2.0 Технологія AI Sound Технологія LG Sound Sync Алгоритм оброблення голосу (Clear Voice) DOLBY ATMOS
Версія Bluetooth5
Вага (без підставки)18.4 кг
Вага з підставкою18.7 кг
Вихідна потужність звуку, Вт2 x 10
Габарити без підставки1228 х 706 х 46.9 мм
Габарити з підставкою1228 х 767 х 271 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Гаряча лінія виробникаLG 0-800-303-000 Пн - Вс, 08:00-20:00
Діагональ екрана55"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
Природна частота оновлення (native)60 Гц
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК MR 21 з батарейками Кабель живлення Інструкція
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняα7 Gen4
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникПольща
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Колір рамкиЧорний
Частота WiFi2.4 ГГц/5 ГГц
ЕнергоспоживанняДжерело живлення (В/Гц): AC 100 ~ 240 В 50-60 Гц Споживання в режимі очікування (Вт): <0.23 Функція енергозбереження Датчик освітленості