Телевізор LG OLED48C14LB
  • Немає в наявності
  • Код: 292190853
Телевізор LG OLED48C14LB
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникLG
КолірСиній
Операційна системаWebOS 6.0
СтанВживані
ТехнологіїHDR
Тип телевізораOLED
Користувальницькі характеристики
VESA300x200 мм
Вага (без підставки)14.9 кг
Вага з підставкою18.9 кг
Вихідна потужність звуку, Вт40
Габарити без підставки1071 х 46.9 х 618 мм
Габарити з підставкою1071 х 251 х 650 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Гаряча лінія виробникаLG 0-800-303-000 Пн - Вс, 08:00-20:00
Діагональ екрана48"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
Природна частота оновлення (native)120 Гц
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК MR 21 з батарейками Кабель живлення Інструкція
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняα9 Gen4 AI Processor 4K (O20)
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникПольща
Колір рамкиЧорний
Частота WiFi2.4 ГГц/5 ГГц
ЕнергоспоживанняДжерело живлення (В/Гц): AC 100 ~ 240 В 50-60 Гц Споживання в режимі очікування (Вт): <0.17 Функція енергозбереження Датчик освітленості