Телевізор Philips 55OLED706/12
  • Немає в наявності
  • Код: 321176773
Телевізор Philips 55OLED706/12
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPhilips
КолірЧорний
Операційна системаAndroid 10.0
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораOLED
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
Версія Bluetooth5
Вага (без підставки)19 кг
Вага з підставкою19.4 кг
Час відгуку18 мс — вхід 60 Гц/12 мс — вхід 120 Гц (ігровий режим)
Вихідна потужність звуку, Вт50
Габарити без підставки1227.8 х 705.6 х 58 мм
Габарити з підставкою1227.8 х 722.4 х 230 мм
Гарантія24 місяці офіційної гарантії від виробника
Діагональ екрана55"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Вбудований браузер Підтримка DTS Записуючи телепередач Телетекст
Природна частота оновлення (native)100 Гц
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм оперативної пам'яті4 ГБ
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримувані відеосигналиДо 4K UHD 3840 x 2160 за 120 Гц
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаГлянсовий
Процесор зображенняПроцесор P5 Perfect Picture
Роздільна здатність3840x2160
Відстань між ніжками797.5 мм
Система кольоровості (підтримувані стандарти)PAL, SECAM
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Колір рамкиСріблястий
Частота WiFi2.4 ГГц/5 ГГц
ЕнергоспоживанняЕлектроживлення: 220-240 В змінного струму, 50/60 Гц Енергоспоживання в режимі очікування: < 0.3 Вт Таймер автоматичного вимкнення Режим ECO Вимкнення зображення (для радіо)