Телевізор LG 50NANO866PA
  • Немає в наявності
  • Код: 292219368
Телевізор LG 50NANO866PA
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникAMD
Операційна системаWebOS 6.0
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораNanoCell
Користувальницькі характеристики
VESA200x200 мм
Вага (без підставки)14 кг
Вага з підставкою15.6 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1120 х 653 х 49.2 мм
Габарити з підставкою1120 х 718 х 264 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Гаряча лінія виробникаLG 0-800-303-000 Пн - Вс, 08:00-20:00
Діагональ екрана50"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
Природна частота оновлення (native)120 Гц
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК MR 21 з батарейками Кабель живлення Інструкція
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняAl Processor 4K (α7 Gen4)
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникПольща
Тип матриціVA
Колір рамкиЧорний
Частота WiFi2.4 ГГц/5 ГГц
ЕнергоспоживанняДжерело живлення (В/Гц): AC 100 ~ 240 В 50-60 Гц Споживання в режимі очікування (Вт): <0.53 Функція енергозбереження Датчик освітленості