Телевізор Samsung UE65AU8000UXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 297605098
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
Операційна системаTizen
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA400х300 мм
АудіосистемаDolby Digital Plus Dialog Enhancement Multiroom Link Bluetooth Audio
Вага (без підставки)20.9 кг
Вага з підставкою21.8 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1450.9 x 831.8 x 25.7 мм
Габарити з підставкою1450.9 x 874.3 x 281.8 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Діагональ екрана65"