Телевізор LG OLED55C14LB
  • Немає в наявності
  • Код: 292190973
Телевізор LG OLED55C14LB
Користувальницькі характеристики
VESA300x200 мм
Вага (без підставки)18.9 кг
Вага з підставкою23 кг
Вихідна потужність звуку, Вт40
Габарити без підставки1228 х 46.9 х 706 мм
Габарити з підставкою1228 х 251 х 738 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Гаряча лінія виробникаLG 0-800-303-000 Пн - Вс, 08:00-20:00
Діагональ екрана55"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
Природна частота оновлення (native)120 Гц
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК MR 21 з батарейками Кабель живлення Інструкція
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняα9 Gen4 AI Processor 4K (O20)
Частота WiFi2.4 ГГц/5 ГГц
ЕнергоспоживанняДжерело живлення (В/Гц): AC 100 ~ 240 В 50-60 Гц Споживання в режимі очікування (Вт): <0.17 Функція енергозбереження Датчик освітленості