Телевізор Samsung QE85Q60BAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 349543902
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
КолірЧорний
Операційна системаTizen
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораLED
Користувальницькі характеристики
VESA600x400 мм
АудіосистемаКанальність звуку: 2.0 Object Tracking Sound: OTS Lite
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Вага (без підставки)41.5 кг
Вага з підставкою42.5 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1900.9 x 1085.7 x 26.9 мм
Габарити з підставкою1900.9 x 1123.3 x 345.1 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2022
Гаряча лінія виробникаSamsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7
Діагональ екрана85"