Телевізор Samsung QE55QN85AAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 291564038
ТехнологіїHDR
Тип телевізораNeo QLED
Користувальницькі характеристики
VESA200x200 мм
Вага (без підставки)17.7 кг
Вага з підставкою20.8 кг
Вихідна потужність звуку, Вт60
Габарити без підставки1227.4 x 706.2 x 26.9 мм
Габарити з підставкою1227.4 x 767.8 x 257.5 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Гаряча лінія виробникаSamsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7
Діагональ екрана55"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Вбудований браузер Із сабвуфером Таймер сну
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьQuantum Matrix Technology
ПризначенняДля геймінгу
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаГлянсовий
Процесор зображенняNeo Quantum Processor 4K
Роздільна здатність3840x2160
СеріяСерія 8
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникСловакия
Кут оглядуШирокий кут огляду
Колір рамкиЧорний
Частота екрана (інтерполірована)4300 Гц (PQI)
ЕнергоспоживанняСпоживана потужність (макс.): 205 Вт Споживана потужність (типове значення): 129 Вт Споживана потужність у режимі очікування: 0.50 Вт