Телевизор Blaupunkt 65UB7000
  • Немає в наявності
  • Код: 334894198
Телевизор Blaupunkt 65UB7000
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникBlaupunkt
Операційна системаAndroid 9.0
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Зображення
Час відгуку6.5 мс
Користувальницькі характеристики
VESA400x200 мм
АудіосистемаDolby Audio
Версія Bluetooth5
Вага (без підставки)23.7 кг
Габарити без підставки1452.1 х 834.6 х 89.5 мм
Габарити з підставкою1452.1 х 898.8 х 243.5 мм
Гарантія24 місяці
Гаряча лінія виробникаBlaupunkt/Toshiba 0-800-75-15-20; 9:00-18:00
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-T DVB-T2
Додаткові характеристикиEPG Chrome Cast CEC ARC HDR10
Природна частота оновлення (native)60 Гц
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК (з батарейками) Інструкція Гарантійний талон
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм оперативної пам'яті1.5 ГБ
Об'єм постійної пам'яті8 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаГермания
Країна-виробникКитай
ТВ тюнерЦифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиЧорний
Частота WiFiIEEE 802.11b/g/n,11ac
Частота екрана (інтерполірована)600 Гц (HMR)
Енергоспоживання180 Вт