Телевізор Samsung QE55Q80AAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 297618978
Користувальницькі характеристики
VESA200x200 мм
АудіосистемаObject Tracking Sound — OTS Lite (2.0), активний підсилювач голосу
Вага (без підставки)17.9 кг
Вага з підставкою21 кг
Вихідна потужність звуку, Вт60
Габарити без підставки1227.6 x 706.7 x 54.7 мм
Габарити з підставкою1227.6 x 783.4 x 255.8 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Діагональ екрана55"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьDirect Full Array 8x
ПризначенняДля геймінгу
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаГлянсовий
Процесор зображенняQuantum Processor 4K
Роздільна здатність3840x2160
Система кольоровості (підтримувані стандарти)100% Color Volume with Quantum Dot