Телевізор LG OLED65A16LA
  • Немає в наявності
  • Код: 292190818
Телевізор LG OLED65A16LA
Користувальницькі характеристики
VESA300x200 мм
АудіосистемаСумарна потужність звуку: 20 Вт Система динаміків: 2.0 Технологія AI Sound Технологія LG Sound Sync Алгоритм оброблення голосу (Clear Voice) DOLBY ATMOS
Вага (без підставки)23.7 кг
Вага з підставкою24 кг
Вихідна потужність звуку, Вт2 x 10
Габарити без підставки1449 х 830 х 46.9 мм
Габарити з підставкою1449 х 891 х 271 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Гаряча лінія виробникаLG 0-800-303-000 Пн - Вс, 08:00-20:00
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
Природна частота оновлення (native)60 Гц
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК MR 21 з батарейками Кабель живлення Інструкція
ПризначенняДля вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняAl Processor 4K (α7 Gen4)
Частота WiFi2.4 ГГц/5 ГГц
ЕнергоспоживанняДжерело живлення (В/Гц): AC 100 ~ 240 В 50-60 Гц Споживання в режимі очікування (Вт): <0.23 Функція енергозбереження Датчик освітленості