Телевізор Samsung UE75AU7100UXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 297604503
Користувальницькі характеристики
VESA400x400 мм
АудіосистемаDolby Digital Plus Dialog Enhancement Multiroom Link Bluetooth Audio
Вага (без підставки)30.4 кг
Вага з підставкою30.8 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1673.2 x 958.2 x 59.9 мм
Габарити з підставкою1673.2 x 1047.9 x 341.1 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Діагональ екрана75"