Телевізор Philips 65PUS7607/12
  • Немає в наявності
  • Код: 360048639
Телевізор Philips 65PUS7607/12
ВиробникPhilips
Операційна системаSaphi Smart TV
Способи управлінняКерування за допомогою смартфона
Тип телевізораLED
Інтерфейси
Бездротові можливостіWi-Fi
Користувальницькі характеристики
VESA200x100 мм
Аудіосистема2.0 (Стерео)
Вага (без підставки)20.5 кг
Вага з підставкою20.7 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1447.5 x 837.3 x 88.0 мм
Габарити з підставкою1447.5 x 865.1 x 289.9 мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2022
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Вбудований браузер Підтримка DTS Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)60 Гц
ПризначенняУ спальню Для геймінгу Для вітальні На кухню
Підтримка Smart TV со Smart TV
ПідсвіткаDirect LED
Покриття екранаАнтивідблискове
Процесор зображенняPixel Precise Ultra HD
Країна-виробникПольща
ТехнологіїHDR VRR
Колір рамкиГрафітовий
Частота WiFi2.4 ГГц
Частота екрана (інтерполірована)50 Гц
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): А+ У режимі очікування: < 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 95 Вт